aktualności w sprawie festiwalu inspiracji 2020

Drodzy Uczestnicy Festiwalu Inspiracji 2020!
Jako Organizator wydarzeń, którego misją jest łączenie ludzi biznesu, w związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemiologicznego i wynikającą z niej decyzją o zamknięciu
m.in. teatrów, a nade wszystko czując odpowiedzialność za zdrowie Uczestników naszych wydarzeń i poważnie traktując istniejące ryzyko, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Festiwalu Inspiracji 2020. Liczymy na zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, której wspólnie powinniśmy stawić czoła.
Nowy termin Festiwalu Inspiracji to 28-29 września 2020 r., niezmiennie w Teatrze Palladium w Warszawie.
Zakupione dotychczas bilety oczywiście zachowują ważność. Życzymy Państwu oraz Państwa Bliskim dużo zdrowia i odporności! Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.
Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców oraz meet&grow
Szanowni Goście Festiwalu Inspiracji 2020!

W związku z ogłoszoną dziś (11 marca 2020) decyzją Rządu o zamknięciu wszystkich placówek kulturalnych i oświatowych jesteśmy zmuszeni odwołać Festiwal Inspiracji we wcześniej zaplanowanym terminie i przełożyć na termin, którego od teraz szukamy. Jak tylko będziemy gotowi, będziemy Was informować, co dalej z Festiwalem Inspiracji 2020. Zostańcie z nami w kontakcie, śledźcie nasz nasze kanały w mediach społecznościowych. Dbajcie o siebie i o swoich bliskich, a my już wkrótce zadbamy o inspirację dla Was!

Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców