To był naprawdę udany Festiwal Inspiracji!

Święto pasjonatów słowa i przede wszystkim wartościowej inspiracji. Na scenie Teatru Palladium przez dwa dni 26-27 marca 2019 r stanęło 26 mówców. Wystąpili oni w tematycznych sesjach, podczas których podzielili się z ponad 300 uczestnikami cennym doświadczeniem, wskazówkami, a nawet dowcipem.

Jedną z inicjatyw towarzyszących Festiwalowi jest przyznanie National Speakers Awards. Kapituły oraz Rada Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców wyróżniły w tym roku w kategoriach:
Hortensja – Zuzannę Skalską
Cyceron – Tomasza Szlendaka
Pomidor – Szymona Majewskiego.
Galę poprowadził Marek Kacprzak.
Festiwal Inspiracji zrodził się w formule „talent –show”, dlatego też nie zabrakło nagród za najlepsze wystąpienia. Dwudniowe święto słowa zakończyła Gala Mowa Roku 2019, podczas której poznaliśmy wyniki głosowania publiczności oraz narad jury. Czeki na 5000 zł trafiły do Rafała Żaka za „Naprawdę naukową mowę motywacyjną” (nagroda jury) oraz do Łukasza Krasonia za wystąpienie „Wszystko ma znaczenie” (nagroda publiczności)!
W przebieg Festiwalu zaangażowali się wolontariusze! To ogromna wartość dodana tego wydarzenia, bardzo miło nam było z Wami współpracować – dziękujemy! Na koniec organizatorzy odsłonili karty i pokazali datę Festiwalu Inspiracji 2020!
Już dziś zapraszamy 24-25 marca 2020 roku! Gdzie? Kto wystąpi? Śledźcie nasze media społecznościowe, informacje będą pojawiać się już wkrótce!
Festiwal Inspiracji 2019 - zobacz jak było! [ZDJĘCIA]