Michał Zawadka

Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Założyciel Mind&Dream

Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Założyciel Mind&Dream, pierwszego i jedynego wydawnictwa w Polsce, ukierunkowanego na rozwój osobisty i społeczny dzieci i młodzieży.

Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Prowadzi szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych.

Przemawiał na jednej scenie obok Jacka Canfielda, Johna C. Maxwella, Bria-na Tracy’ego, Roberta Cialdiniego, Richarda Denny’ego, Sebastiana Kotowa, Jack-a Walkiewicza, Roberta Kroola, Kamili Rowińskiej, Iwony Majewskiej-Opiełki i innych. Prowadzi największe wydarzenia biznesowe w kraju.

Pisarz, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży sprzedanych do tej pory w prawie dwustu tysiącach egzemplarzy: seria dla młodzieży „Chcę być kimś!” „Galeria bajek. Gallery of fairy tales”, z obrazami Rafała Olbińskiego i przedmową profesora Tonego Buzana, „Zarządzanie marzeniami. / Managing your dreams”, rekomendowaną przez Briana Tracy oraz „Mądrość z Natury”

Zagrał ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 8000 godzin. Przez ostatnie 4 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 30 000 uczestników.

Aktor, konferansjer, lektor. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz polonistyki na kierunku „Słowo na ekranie, w mowie i na piśmie”.

Autor i twórca rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich.

Współpracował między innymi z: Prudential, Deutsche Bank, Caterpillar, Volvo, Dax Cosmetics, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Koch&Koch, Flower Travel, 360 SBC, Murator Expo, EuCO, Starway Institut, Cosinus, Dr Irena Eris, PerfectColl, Cash Back World.

Michał Zawadka wystąpi podczas sesji: